Home

About Us

Officers

Members

Meeting Minutes

 

Members

 

Charter Members
Dawn Lervk
Thomas L. Schuman
Karl Maurer
Todd Sundbom
Bruce Hafemeyer
Duane Winkelmann

Fall 1990
Corey Fornes
Jeffery Schwartz
Michael Wetzel
Jon P. Wallgren

Spring 1991
Douglas Schmidt
Brian Carroll
Thomas Baumler
Dong Ly
David. L. Decker
Arthur P. Weidner
Darin D. Jacobson
Steven J. Rice
Brian J. Erickson

Fall 1991
Mark Glemish
Lance Kistner
Brett K. Olsen
Daniel J. Kruzin
Gregory L. Malri
David A. Buerman
Steven C. Leurson
Craig Aardahl
Richard A. Skundahl
Anthony W. Gates
Paul Sundet
Jeff Walter

Spring 1992
Bob Slettehaugh
Carter Hansen
David Schneider
Tom Streifel

Fall 1992
Keith W. White
Brian M. Martin
Jamey J. Hennb
Matthew A. Donner
Patrick A. Adrian
Brent K. Hames
David M. Blissenbach
Jeffrey D. Reuter
Michael Hopman
Angela L. Hillyard
Elizabeth C. Rieder

Spring 1993
Peter J. Suaren
Randy D. Axtman
John Shepler
Sean Beve
Jason Holm
T.Jay Schauer

Fall 1993
Justin Gasal
Thomas Hall
Michael Severson
Jaret Wilkins
Cara Keller
Randy Roth
Eric Moberg
Mike Gronseth
Tom J. Olson

Spring 1994
Jeremy B. Jacobs
Adam E. Laine
Timothy L. Rossman
Jason W. Scharf
Jason Gottwalt
Dana R. Aberle
Daniel L. Tweten
Jason J. Ida
John E. Munkberg
Jason M. Kram
Terri L. Aelcher
Chris J. Johnson
Mich A. Roller

Fall 1994
Chad Kugler
Matt Olson
Ross Olson
Michael J. Hoag
Scott Winter
Aaron Meisch
Greg Peppel
Jason Fier
Ray Laning
Bret Haugen

Spring 1995
Brian Moen
Nathan R. Hanson
Andrew A. Benz
Shange J. Van Sloun
Michael S. Richard

Fall 1995
Mark Reeder
Matthew Peris
Mark Erickson
Brian Watschle
Daniel Eischens
Marcia Nichols
William Scott Griffin
Matthew Sears
Dion Boeke
Mike Harambasic
Jaff Stangler

Spring 1996
Tim Eichman
Kurt Stenberg
David Lien
Jill Carling

Fall 1996
Justin Eggert
Cameron Chisholm

Spring 1997
John Pendray
Brian Gustafson
James Blaine

Fall 1997
Angie Kornkven
Branson M. Schmidt
Jeffrey S. Duppong
Scott Hace
Matthew Trom
Sherri Fruth
Kyle Kurtiss Hoecke
Anthony Corcoran
Nathan D. Dahl
Aaron M. Hegrenes
Jason B. Mansfield
Paul D. Schmidgall
Bryan J. Luedeke

Spring 1998
Timothy R. Cejka
Steve L. Melby
Staci L. Berg
Jason Cowles
Aaron J. Hancock
Allen L. Stoltman
Carry J. Klein
Nathan R. Luger
Melissa F. Anderson
Laura A. Marstad

Fall 1998
Nathan French
Chris Simmers
Branden Schwak
Matt Reier
Heidi Solseng
Nathan Dunnell
Wes Stegmiller
Aaron Beck
Lance Anderson

Spring 1999
Nathan Carlson

Fall 1999
John Lindemeies
Joe Cartes


Spring 2000
Eric Henschke
Jeff Stebbins

Fall 2000
Ryan Nord
Corey Isaak

Spring 2001
Brian Bartels
Ryan Legge
Wesley Wald

Fall 2001
Katie Hager
Jason Berg
Jacob Aldrich
Cory Wagner
Heath Comeau

Spring 2002
Kimberly Stanek
Matthew Meckin
Aaron Hill
Kenneth Berg
Peter Woods
Nate Hagerett
Josh Klein
Jason Moses
Bryan Schmidt

Fall 2002
Cody McIntyre
Craig Jackson
Curtis Voss

Spring 2003
Tim Franckowiak
Jeremy Magelky
Andrew Onstad
Ryan Houim
Chris Dewald

Fall 2003
Alan Heuring
Nick Grundman
Eric Jerke
Crystal Barr
Kyle Bain
Joe Parrish
Kaleb Anderson
Aaron Lemke
Ryan Hanson
John. D. Lokstad
Ryan Grade
Eric Zabel
Aaran Heinte
Joe Koehler
Brady McIntire
Charlie Young
Jeremiah Hill
Tyler Schilke

Spring 2004
Jay Mosbrucker
Daniel Schmidt
Joseph Osmondson
Jason Osborn

Fall 2004
Justin Hoey
Siegfried Felimband

Spring 2005
Cyal Lecy
Mike Montplaish
Kyle Bjarkman
Landon Fries

Fall 2005
Philip Spande
Tyler Aman
Justin Kofoed
Scott Breeggemann
Adam Pauly
Bret Enderson

Spring 2006
Kristi Kautzman
Kim Kramer
Nathan Sailer
Nathan Rausch
Noah Hall
Tyler Budke
Dan Schwartz
Justin Gehl

Fall 2006
Chad Besser
Tyler Thompson
Jacob Younker

Spring 2007
Samuel Boraas
Lucas Burger
Chad Gibbon
Aaron Muehlberg
Lea Shulstad
Matthew Stegmiller

Fall 2007
Aaron Brixius
Zachary Ditter
Scott Hindt
Jason Lunski
Erik Manthey
John Vreugdenhil

Spring 2008
Jacob Baer
Jacob Dannecker
Kyle Johnson
Michael Hemminger
Nathan Miller
Drew Pavlacky
Natasha Plemel
Austin Schmalz
Drew Thompson

Fall 2008
Scott Berndt
Chad Biegler
David Glasser
Craig Stamschror

Spring 2009
Robert Torney
Dan Hormann
Todd Stamschror
Brian Olson

Fall 2009
Erik Mathiason
Isaac Leyk
Jennifer Blodgett
Nicole Schever
Marshall McNea
Jason Daugs
Thomas Hensrud
Jay Olsen
Greg Loken
Reese Black
Craig Hawes

Joey Lovell

Dan Ruzynski

Bryan Boe

Troy Gilyard
Cody Sailer

Brandon Aune

Elliot Eid

Blaine Hartkopf

 

 




 

 

HomeAbout UsOfficersMembersMeeting Minutes